Завантаження. Будь ласка зачекайте...

Відсутні або зруйновані зуби більше ніж на 60% не тільки спричиняють дискомфорт, але й завдають шкоду організму .

18.10.2015 by admin
Відсутні або зруйновані зуби більше ніж на 60% не тільки спричиняють дискомфорт, але й завдають шкоду організму . Щоб уникнути тих чи інших проблем зі здоров‘ям , лікарі -стоматологи рекомендують відсутність одного чи декількох зубів відновити протезуванням , а зруйнований зуб покрити коронкою . Коронка – це штучний зуб , який виготовляється в лабораторії зубним техніком, вона повністю відтворює форму і колір власного зуба та надійно фіксується і займає своє місце в зубному ряді в ротовій порожнині.
Правильно поставлена і якісно виготовлена зубна коронка, відновлює повноцінні функції жування , покращує естетичний вигляд, додає впевненості та покращує якість життя людини.
В стоматології Діодент пропонують такі види протезування: цільнокерамічними коронками   Керамічними коронками на цирконієвому каркасі, вінірами , металокерамічними коронками , керамічними коронками на імплантах. Наші лікарі -ортопеди запропонують найбільш оптимальний варіант протезування , який буде найкращий саме у Вашому випадку.

Стоматологія Diodent . Всі права захищено. 2019

ПІБ *

Ваш телефон *

Виберіть дату

Виберіть час

Повідомлення