0 Про клініку – Стоматологія ДІОДЕНТ

Завантаження. Будь ласка зачекайте...


Про клінікуСтоматологічна клініка «Діодент» – багаторічний досвід в сфері стоматологічних послуг.  Головний лікар і засновник Ігор Олегович Деркач має досвід роботи стоматологом більше 20 років, працював і у державних установах, і в приватних клініках, а пізніше, набравшись достатньо досвіду, вирішив започаткувати власну справу, щоб надавати своїм пацієнтам максимально якісне лікування та обслуговування. Першу клініку лікар відкрив у 2004 році, у 2014 році відбулося відкриття нової клініки за теперішньою адресою.

Тут пропонують професійну гігієну порожнини рота, ортодонтичне лікування, реставрацію зубів, ендотодонтію, дитячу стоматологію, протезування та імплантацію зубів, хірургічне лікування. Як каже головний лікар, до планів на майбутнє належить відкриття стаціонару, що допоможе робити досить складні операції під керівництвом відомих лікарів.

Ці всі нововведення можливі тільки завдяки постійному навчанню і розвитку. Ігор Олегович зазначає: «Стоматологія – це та сфера, де просто неможливо стояти на місці і задовольнятися наявними вміннями та знаннями. Адже у всьому світі йде невпинний розвиток у галузі стоматології. Та й Україна, на щастя, не пасе задніх, а активно переймає досвід передових країн, і тут неможливо залишатися осторонь, а потрібно брати найкраще з усіх нововведень.

Для нас навчання – це не просто якась вимога, це необхідність. І не тільки для мене як засновника, а й для всіх працівників. Я переконаний, що якщо людина, що приходить до нас на роботу, навіть якщо це молодий випускник, чогось прагне, в нього горять очі, то його легко і варто навчити чогось. Головне у такому випадку – це бажання, запал до роботи.Я не боюся вкладати в своїх працівників, адже це завжди повертається сторицею. «Краще їх навчити – і вони підуть, аніж не навчити – і вони залишаться».

Я з легкістю можу сказати, що якщо виникає така необхідність, то з спокійною душею сідаю в крісло до всіх своїх лікарів самостійно, а також вони часто лікують мою дружину та дітей. Якщо я вже довіряю їм найдорожче – свою сім’ю, то думаю, це хороший показник рівня їхнього професіоналізму».

Неабиякою характеристикою роботи стоматології «Діодент» є турбота про пацієнта. І ця турбота проявляється у всьому. Головним завданням лікаря-стоматолога тут – є якомога довше зберегти здоровими власні зуби пацієнта і їхнє функціювання.

Окрім того, як каже лікар-стоматолог та дружина Ігоря Олеговича – Тетяна Володимирівна, ми вже давно дотримуємося поширених в Україні та в усьому світі програм «АнтиСнід» і «АнтиГепатит». Ми використовуємо одноразові матеріали, де це тільки можливо, всі інструменти проходять багаторазову стерилізацію. Ми робимо все, щоб максимально захистити всіх своїх пацієнтів, і звичайно, наших лікарів.

Деркач Ігор Олегович- головний лікар та засновник стоматології Діодент. В 1997році закінчив ЛНМУ ім. Данила Галицького. Свою практичну діяльність розпочав ще будучи студентом 3-го курсу.Працював і вдосконалювався , як лікар -терапевт, ортопед, ендодонтист, імплантолог. В 2004 році відкрив власну клініку «Діодент». За роки практики здобувши досвід роботи проводить консультативні прийоми, виконує ортопедичні роботи та імплантацію любої складності. Є лікарем – вищої категорії, членом асоціації лікарів – імплантологів України, членом міжнародної асоціації ITI. Членом Асоціації стоматологів України.
Привітний, уважний, людяний, допитливий та комунікабельний. Професіонал своєї справи. Харизматичний Лідер ,який об’єднує навколо себе і є прикладом для команди .


Стоматологія Diodent . Всі права захищено. 2019